Classic Catering on perefirma ja loodud kirest hea toidu vastu. Meie kogemus toitlustuse vallas kahe peale kokku on 40 aastat. Oleme töötanud mitmetes Tallinna juhtivates restoranides. Andrusel kogemus ka Kuninganna Elizabeth II ja George W. Bushi Eesti visiitide toitlustamisest.

2007.aastal tulime Pärnusse, väike linn tundus hea mõte lapsele turvaliseks lapsepõlveks ja ka kodu rajamiseks. Siiani ei ole me seda otsust kahetsenud. Tallinnas käime hea meelega ikka, samuti Viljandis, Haapsalus ja mujal kuhu töö meid viib. Oleme mobiilsed ja oleme seal, kus klient just parasjagu viibib.

Armastame head toitu ja soovime seda ka klientidele pakkuda. Ja seda täiesti algusest peale. Seened toome ise metsast koju, silmud marinaadi ja hops purki, sama angerjaga. Pakume toitu kohalikust toorainest, puhas maitse, puhas nauding.

Meie head partnerid on Kolotsi talu , Rummu talu, Sepa Mahetalu, OÜ Otse Aiast ja teised Eesti väiketootjad. Samuti teeme koostööd Pärnu kohaliku liha ja lihatoodete hulgimüüjaga Arimee. Puu-ja köögivilja ostame Pärnu firma Tsitrus laost. Kala ja teised mereelukad ei tule samuti kaugelt. Meri ju siinsamas, nagu Kalamajakas, kes need meieni toimetab. Oleme seda meelt, et ühes väikeses linnas peavad ettevõtjad kokku hoidma ja ikka koostööd tegema. 

Põnevaid maitseid kokku sobitades ja katsetades, jääb järjest vähemaks toiduaineid, mille kohta varem resoluutselt teatasid- ma ei söö seda! Meile on suur au koos Teiega selles põnevas maailmas rännata! Toit on meie kirg ja elumõte! 

Alati Teie,

Andrus ja Katrin